WYSZUKIWARKA

Szukaj w:
WDN

GŁÓWNE MENU

Wiadomości:

Informacje:

Programy edukacyjne

Plan lekcji:

Nasze galerie:

[ więcej... ]



O stronie:


Webmaster

Statystyka serwisu

Administrowanie serwisem

Podziękowania dla firmy
PLOCMAN
za udostępnienie serwera


Wydrukuj

[ Strona główna działu ]
[ Wykaz tematów działu ]

Planowane szkolenia i lekcje koleżeńskie w roku szkolnym 2008/2009

 

Planowane szkolenia

 

 

 

 

 

 

 

 

LP NAZWISKO I IMIĘ TEMATYKA TERMIN
1 KOPERSKI MAREK Szkolenie z zakresu BHP pracowników wrzesień
2 DURKA EWA Analiza wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe wrzesień
3 MAJCHRZAK ANNA Analiza egzaminu maturalnego z przedmiotów humanistycznych wrzesień
4 ŁOŚ BOGUMIŁA Zapoznanie z funkcjonowaniem systemu Microsoft Vista wrzesień
5 CICHORACKA URSZULA Organizaja praktyk zawodowych i zajęć praktycznych w szkole październik
6 BRZOZOWSKA RENATA Praca z uczniem trudnym wychowawczo październik
7 ADAMSKA DANUTA Kształtowanie aktywnych postaw uczniów na rynku pracy listopad
8 BRZOZOWSKA RENATA Nałogi wśród młodzieży - przyczyny, możliwości zapobiegania, pomoc uczniom uzależnionym grudzień

 

 

 

Planowane lekcje koleżeńskie

 

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp Nazwisko i imię Przedmiot Klasa Termin
1 Wasielewska Urszula Technologia żywienia 2 g październik
2 Baranowska Monika Marketing 1 th październik
3 Durka Ewa Podstawy budownictwa 1tb listopad
4 Cichoracka Urszula Dietetyka 4 tż listopad
5 Lewandowski Bogusław Obsługa i naprawa samochodów 3 k grudzień

6 Dąbrowska Anna Dokumentacja 2 s grudzień
7 Adamska Danuta Podstawy przedsiębierczości 2 th styczeń

 

ZESPÓŁ INFORMATYCZNY

 

1 Baranowska Monika Technika biurowa 1 th październik
2 Durka Ewa Technologia informacyjna 2 wz listopad
3 Łoś Bogumiła Zarządzanie informacją 3 lpz grudzień

 

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Śniec Renata Fizyka 1 g październik
2 Kiełbasa Wiojciech Matematyka 2 tps listopad
3 Kosada Anna Chemia 1 tb październik
4 Kosada Anna Biologia 1 th/tps listopad
5 Kosada Anna Chemia 2 tż grudzień
6 Kosada Anna Biologia 2 lo styczeń
7 Laskowska Monika matematyka 2 lo grudzień
8 Figaszewska Agnieszka geografia 2 tps styczen

 

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

 

 

 

1 Dymczak Jakub/td>

Język niemiecki 1th listopad
2 Figiel Ewelina Język angielski 3 tż grudzień
3 Więckowska Małgorzata Język angielski 3 lpsz styczeń

 

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

 

 

 

1 Majchrzak Anna Wiedza o kulturze 2 th październik
2 Szulczewska Anna Język polski 2 lo listopad
3 Świderek Monika Język polski 1 tż grudzień

 

ZESPÓŁ WYCHOWANIA - FIZYCZNEGO

 

 

 

 

 

1 Rucińska Anna 1 g wrzesień
2 Woźniak Przemysław 2 ke listopad
3 Jaros Sebastian 3 th październik
4 Klat Daniel 1 tr grudzień

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na początek strony


Dodano przez: E.D. Ostatnia modyfikacja: 2007-09-23 15:44:55

Copyright © GCE BŁ 2005. Ostatnia modyfikacja: 2022.05.09 - 09:12


[strona główna] | [programy edukacyjne] | [wiadomości szkolne] | [wiadomości sportowe] | [wiadomości samorządu] | [WDN] | [ODiDZ] | [CKP] | [internat] | [rekrutacja] | [egzaminy] | [komunikaty]