WYSZUKIWARKA

Szukaj w:
wiadomości szkolne

Zobacz również:

[więcej...]

GŁÓWNE MENU

Wiadomości:

Informacje:

Programy edukacyjne

Plan lekcji:

Nasze galerie:

[ więcej... ]O stronie:


Webmaster

Statystyka serwisu

Administrowanie serwisem

Podziękowania dla firmy
PLOCMAN
za udostępnienie serwera


Wydrukuj

[ Wykaz tematów działu ]

GCE powitało nowego Dyrektora

 

4 wrzesień 2017 roku w naszej szkole będzie kojarzył się nie tylko z początkiem roku 2017/2018, reformą w oświacie, w wyniku której powstaje u nas Branżowa Szkoła I stopnia, ale przede wszystkim z objęciem stanowiska przez nowego dyrektora - pana Wojciecha Kiełbasę. Nowy dyrektor GCE jest min. absolwentem Technikum Budowlanego, był i jest matematykiem w tej szkole.

Starosta Gostyniński- pan Tomasz Matuszewski wręczył dokument powołujący naszego dyrektora na to stanowisko i klucz symbolizujący odpowiedzialność za powierzoną placówkę. W imieniu całej społeczności GCE życzenia nowemu dyrektorowi złożyli: wicedyrektor Anna Majchrzak i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Angelika Molik i Adrian Śnieć, którzy powiedzieli min.:

Pierwszego września 2017 roku rozpoczął się kolejny rozdział w historii naszej szkoły, ponieważ stanowisko Dyrektora szkoły objął pan Wojciech Kiełbasa.

W imieniu całej społeczności – pedagogicznej i uczniowskiej życzymy nowemu panu Dyrektorowi wielu sukcesów w pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły, stałego wsparcia od kadry pedagogicznej i pracowników obsługi oraz „dobrych rozporządzeń Ministra Edukacji, Kuratorium i Organu prowadzącego w oświacie, tak aby nasza szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia zawodowego i wychowania młodzieży.

Warto dodać, że naszą uroczystość inauguracji nowego roku zaszczycili:

Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie – ksiądz Sławomir Wiśniewski, doradca Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych - Sławomir Jeneralski; członek Zarządu Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie - Jerzy Szepietowski; Starosta Gostyniński- pan Tomasz Matuszewski; Wicestarosta Gostyniński - pan Jan Kazimierz Krzewicki; Naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym - pan Szymon Szczypawka; radny Rady Powiatu Gostynińskiego pan Adam Waloch; skarbnik Powiatu Gostynińskiego – pani Elżbieta Kijek; Kierownictwo Powiatowego Zespołu Obsługi Ekonomicznej Szkół i Placówek Oświatowo- Wychowawczych - panie Ewa Laskowska i Ewa Augustyniak; przewodnicząca Rady Rodziców – pani Marzena Makowska.

Wszystkim naszym gościom składamy podziękowania za uświetnienie naszej uroczystości.

Samorząd Uczniowski GCE

 

 

 

 

 

Wiecej zobacz w galerii

Na początek strony


Dodano przez: B.Ł. Ostatnia modyfikacja: 2017-09-09 21:12:38

Copyright © GCE BŁ 2005. Ostatnia modyfikacja: 2018.02.13 - 15:10


[strona główna] | [programy edukacyjne] | [wiadomości szkolne] | [wiadomości sportowe] | [wiadomości samorządu] | [WDN] | [ODiDZ] | [CKP] | [internat] | [rekrutacja] | [egzaminy] | [komunikaty]