WYSZUKIWARKA

Szukaj w:
wiadomości szkolne

Zobacz również:

[więcej...]

GŁÓWNE MENU

Wiadomości:

Informacje:

Programy edukacyjne

Plan lekcji:

Nasze galerie:

[ więcej... ]



O stronie:


Webmaster

Statystyka serwisu

Administrowanie serwisem

Podziękowania dla firmy
PLOCMAN
za udostępnienie serwera


Wydrukuj

[ Wykaz tematów działu ]

Regionalny Konkurs Artystyczny: 100 lat Niepodległej w GCE

Gostynińskie Centrum Edukacyjne- podobnie jak ponad 24 tysiące szkół w Polsce - licznymi działaniami artystycznymi i patriotycznymi uhonorowało 100 rocznicę odzyskania Niepodległości. W dniu 9 listopada nastąpiła kulminacja obchodów: w szkole zorganizowano uroczystość pod hasłem: Historio, w pamięci trwaj; a o godz. 11.11 w ramach projektu MEN Rekord dla Niepodległej 260 uczniów i 40 nauczycieli zaśpiewało 4- zwrotkowy Hymn Polski. Po uroczystości został rozstrzygnięty Regionalny Konkurs Artystyczny „100 lat Niepodległej 1918-2018 Sztafeta Pokoleń” w kategoriach : plakat/opowiadanie/projekt banknotu/ przepis kulinarny do książki : 100 przepisów naszych babć. W konkursie wzięło udział 60 uczestników z okolicznych szkół.

Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych w poszczególnych kategoriach:

Kategoria :PLAKAT( rozstrzygnięcie w Zamku gostynińskim w dniu 17.10.2018)

Kategoria wiekowa I: uczniowie do VII klasy szkół podstawowych:

I NAGRODA -Natalia Kusiak-Szkoła Podstawowa nr 3 im Obrońców Westerplatte w Gostyninie- kl VII d

II NAGRODA- Weronika Kocanowska - Szkoła Podstawowa w Baruchowie- kl. VI b

II NAGRODA- Kalwasińska Natalia – Szkoła Podstawowa nr 5 im Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie – kl. VII a

III NAGRODA- nie przyznano

Kategoria wiekowa II- VIII klasy SP, III klasy Gimnazjum i szkoły ponadpodstawowe

I NAGRODA- Natalia Brauze- Szkoła Podstawowa nr 3 im Obrońców Westerplatte w Gostyninie- kl VIII b

Ex-quo Nela Boratowska- Szkoła Podstawowa nr 3 im Obrońców Westerplatte w Gostyninie- kl VIII b

II NAGRODA- Milena Pietrowicz- klasa II Technikum Pojazdów Samochodowych-w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym w Gostyninie

III NAGRODA – Wiktoria Serwach- ZS im Marii Skłodowskiej- Curie w Gostyninie Kategorii : KONKURS LITERACKI pod hasłem: Sztafeta Pokoleń 1918-2018 . Moja rodzina na tle wydarzeń w Polsce przyznano nagrody: ( rozstrzygnięcie w Zamku gostynińskim w dniu 17.10.2018)

 

Kategoria wiekowa II- VIII klasy SP, III klasy Gimnazjum i szkoły ponadpodstawowe

I NAGRODA- nie przyznano

II NAGRODA- Daria Woźniak – klasa VIII Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie –

III NAGRODA- ex-quo Katarzyna Chybicka klasa III a Gimnazjum i Szkoły Podstawowej nr 5 im Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie

Angelika Gajewska – klasa 2 fh ZS im. Marii Skłodowskiej- Curie w Gostyninie

Kategoria: PROJEKT BANKNOTU( rozstrzygnięcie w GCE w dniu 9.11.2018)

I Kategoria wiekowa : uczniowie od IV do VI klasy szkół podstawowych:

I NAGRODA- MARTA KARŁOWSKA- Zespół Szkolno- Przedszkolny- Szkoła Podstawowa w Baruchowie- kl. VI b( pochwała za wybór lokalnej działaczki Marii Kretkowskiej)

II NAGRODA- ZUZANNA KOCZASKA – Szkoła Podstawowa nr 5 im Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie – kl. 4b( gratulacje za posiadanie w rodzinie podoficera – Ułana Kaniowskiego Zygmunta Szczęsnego)

III NAGRODA- eq-quo Zofia CISZEWSKA – klasa 4 b Szkoła Podstawowa nr 5 im Księcia Mazowieckiego Siemowita IV

III -Agata NOWAK – kl.VI – Szkoła Podstawowa w Emilianowie im Bohaterów 1 grudnia 1939

II Kategoria wiekowa – VII i VIII klasy SP, III klasy Gimnazjum

I NAGRODA eq-quo- Natalia IGNACZAK – Szkoła Podstawowa w Emilianowie im Bohaterów 1 grudnia 1939 z oddziałami Gimnazjum- klasa 3G

I NAGRODA- MARIANNA ZIELIŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 5 im Księcia Mazowieckiego Siemowita IV- klasa 8 a

II NAGRODA- NATALIA AUGUSTYNIAK- klasa 7 Szkoły Podstawowej w Teodorowie

III NAGRODA Ex-quo ANASTAZJA RADTKE- Szkoła Podstawowa nr 3 im Obrońców Westerplatte w Gostyninie- kl 3 Gimnazjum

III NAGRODA – JAKUB PALCZEWSKI- Szkoła Podstawowa nr 3 im Obrońców Westerplatte w Gostyninie- kl 3 Gimnazjum

III Kategoria wiekowa – Szkoły ponadgimnazjalne

I NAGRODA- PATRYCJA STANISZEWSKA – klasa 3 Technikum Handlowego w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym w Gostyninie

II NAGRODA- KATARZYNA KASZUBSKA- klasa 2b LO im T. Kościuszki w Gostyninie

III NAGRODA-PATRYK KWIATKOWSKI – kl 2 fh- ZS im Marii Skłodowskiej- Curie w Gostyninie

 

Kategoria :PRZEPIS KULINARNY ( rozstrzygnięcie w GCE w dniu 9.11.2018)

 

I NAGRODA- NATALIA NYCKOWSKA- kl 2b LO im T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyninie

II NAGRODA- AGATA ONISK – klasa Va Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie –

III NAGRODA- EWELINA WASIAK kl 4 Technikum Budowlanego w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym w Gostyninie

Zespół Przedmiotów Humanistycznych i Komisja Konkursowa bardzo serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w projekcie: GCE dla Niepodległej i gratuluje uczniom nagrodzonym, dla wszystkich zaś wyraża uznanie za artystyczna formę upamiętnienia 100- rocznicy niepodległości i życzy dalszych sukcesów edukacyjnych w Niepodległej Polsce. Szczególne podziękowania składa pod adresem nauczycieli – opiekunów inspirujących do artystycznych działań i zainteresowania lokalnymi bohaterami 100-lecia. Dyrekcja GCE składa zaś podziękowanie firmie KAUFLAND za współfinansowanie nagród dla uczestników konkursu.

Zespół Przedmiotów Humanistycznych w GCE

 

Wiecej zobacz w galerii

Na początek strony


Dodano przez: B.Ł. Ostatnia modyfikacja: 2018-11-13 11:16:50

Copyright © GCE BŁ 2005. Ostatnia modyfikacja: 2019.05.12 - 21:50


[strona główna] | [programy edukacyjne] | [wiadomości szkolne] | [wiadomości sportowe] | [wiadomości samorządu] | [WDN] | [ODiDZ] | [CKP] | [internat] | [rekrutacja] | [egzaminy] | [komunikaty]