Powrót

OFERTA INTERNATU GCE

 

INTERNAT GOSTYNIŃSKIEGO CENTRUM EDUKACYJNEGO W GOSTYNINIE

ul. Polna 39

09-500 GOSTYNIN

telefon 24 235 37 13

Witamy w Internacie Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego w Gostyninie

Internat jest placówką opiekuńczo-wychowawczą , wchodzi w skład Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego w Gostyninie. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie Miejskiej Pływalni, Biblioteki im. Jakuba z Gostynina, Miejskiego Centrum Kultury, kina SIEMOWIT, siłowni na świeżym powietrzu i Miejskiego Centrum Sportowego. Oprócz MCK bogatą ofertę kulturalną proponuje Zamek Gostyniński, znajdujący się w pobliżu Galerii Handlowej. Ponadto w Internacie propagowana jest idea Bookcrosingu , w kilku miejscach w wygodnych fotelach można czytać prasę, poradniki i książki. Zapewniony jest dostęp do Internetu i TV, kuchenek mikrofalowych, dzbanków elektrycznych, a także sprzętu sportowego i sali gimnastycznej. Instytucja oferuje bazę noclegową dla 80 osób w pokojach trzy i czteroosobowych. W ciągu administracyjnym znajduje się także Gabinet Medycyny Szkolnej. Obiekt jest monitorowany i systematycznie modernizowany, min w aspekcie przeciwpożarowym, ponadto dysponuje dużym parkingiem. Młodzież ma zapewnioną opiekę wychowawców przez całą dobę -od poniedziałku od godz. 700  do piątku do godz. 1500. . Po tej godzinie można oczekiwać na przyjazd rodziców na terenie szkoły do godz.20-tej

Internat dysponuje własną kuchnią i dużą jadalnią, w której serwowane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego, obiady z 2 dań i kolacje . Oferujemy smaczne domowe posiłki przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów

Odpłatność za zakwaterowanie w Internacie wynosi 150 zł za miesiąc, opłata za wyżywienie- 11 zł za dzień żywieniowy

Każdego mieszkańca obowiązuje przestrzeganie Regulaminu Internatu oraz rozkładu dnia i regulamin nauki własnej. Rodzice /prawni opiekunowie wychowanka Internatu proszeni są o wypełnienie 4 oświadczeń ułatwiających zapewnienie bezpieczeństwa. Można je pobrać ze strony internetowej lub wypełnić na miejscu.

Mieszkańcy Internatu to przede wszystkim młodzież z mazowieckich szkół odbywająca czterotygodniowe turnusy w zakresie dokształcania z teoretycznych przedmiotów zawodowych w zawodach:

sprzedawca / kucharz / piekarz / cukiernik / stolarz / elektryk / lakiernik / blacharz samochodowy / mechanik pojazdów samochodowych / monter sieci i instalacji sanitarnych / monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Wskazówki / informacje dla przyjeżdżającej młodzieży:

1. Prosimy o zabranie ze sobą własnych kosmetyków, bielizny, ręczników, klapek pod prysznic

2. Prosimy o zabranie swoich lekarstw przepisanych przez lekarza.

3. Pościel zapewnia Internat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dodano przez: B.Ł. Ostatnia modyfikacja: 2018-09-04 15:35:44


Tekst pochodzi z witryny www.gce.gostynin.edu.pl Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego
Copyright © GCE 2005.