Powrót

Adrian Wiśniewski z GCE stypendystą Prezesa Rady Ministrów w 2019 r

 

W jesienny, grudniowy dzień gościnny Płock po raz kolejny powitał stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Ponad 40 uczniów z terenu działania Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie otrzymało 11 grudnia 2019 roku stypendia Prezesa Rady Ministrów z rąk Anny Cicholskiej − Posła na Sejm RP, Elżbiety Gapińskiej − Posła na Sejm RP oraz Krzysztofa Wiśniewskiego − Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty. Uroczystość odbyła się w płockim Opactwie Pobenedyktyńskim, gdzie już po raz kolejny odbywała się gala wręczenia dyplomów stypendialnych. Jednym ze zdobywców stypendium PRM jest uczeń II klasy Technikum Budowlanego - Adrian Wiśniewski.

W imieniu stypendystów Prezesa Rady Ministrów podziękowania złożył uczeń Liceum Ogólnokształcącego im, T. Kościuszki - Wiktor Jędrzejczak, który w pierwszej kolejności dziękował rodzicom za pomoc w zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu mądrych umysłów, a potem władzom oświatowym w imieniu wszystkich nagrodzonych uczniów z rejonu płockiego za otrzymane wyróżnienia .

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Samorząd Uczniowski GCE składają uczniowi Adrianowi Wiśniewskiemu gratulacje i życzą wielu sukcesów w karierze edukacyjnej.

Anna Majchrzak/Samorząd Uczniowski

 

 


Dodano przez: B.Ł. Ostatnia modyfikacja: 2019-12-12 19:07:07


Tekst pochodzi z witryny www.gce.gostynin.edu.pl Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego
Copyright © GCE 2005.