Sukces ucznia GCE w konkursie ALFIK MATEMATYCZNY

Dnia 23 listopada 2023 r odbyła się XXIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK MATEMATYCZNY, w której wzięło udział ponad 45 352 uczestników ze 1138 szkół, najwięcej z województwa mazowieckiego-10 676 uczniów. Komisja konkursowa wyłoniła 241 laureatów.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Wśród uhonorowanych dyplomem uznania za uzyskanie dobrego wyniku jest uczeń III klasy Technikum w zawodzie technik budownictwa KACPER BOGUCKI, który zajął 50 miejsce w województwie mazowieckim i wyprzedził 10 626 uczniów. Na uwagę zasługują także wyniki Zuzanny Szczygielskiej z klasy III technik handlowiec - 141 miejsce i 153 miejsce Leny Szczygielskiej z klasy I technik żywienia i usług gastronomicznych. Ponadto naszą szkołę reprezentowali Wiktoria Seliwiak, Kacper Orłowski i Jakub Folgier , którzy znaleźli się w przedziale 218-245 miejsce.

Wszystkim uczniom bardzo serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że sięgacie po więcej- powodzenia !

Opracowała wicedyrektor Anna Majchrzak

Więcej w tej kategorii: « GCE świątecznie Romantyczne GCE »