TECHNIK ARANŻACJI WNĘTRZ - POROZUMIENIE PODPISANE Wyróżniony

W dniu dziesiejszym tj. 16.05.2024 zostało podpisane porozumienie w sprawie realizacji praktyk zawodowych dla kierunku TECHNIK ARANŻACJI WNĘTRZ.

Nauka w technikum aranżacji wnętrz to fascynująca podróż przez świat projektowania i aranżacji przestrzeni.  

Program obejmuje naukę kolorystyki, materiałów wykończeniowych, oświetlenia i ergonomii. Będziemy korzystać z różnych narzędzi projektowych, ucząc się rysunku technicznego i obsługi programów komputerowych.

Zależy nam też, aby nasi uczniowie wiedzę teoretyczną wykorzystywali w praktyce, zrealizujemy to poprzez uczestnictwo w projektach indywidualnych i grupowych. Duży nacisk kładziemy też na udział młodzieży w wystawach, targach gdzie będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Nauka obejmuje również zagadnienia związane z historią sztuki i wzornictwa.

Podsumowując, nauka w naszym technikum  to nie tylko zdobywanie wiedzy teoretycznej, ale także rozwijanie praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w branży projektowania i aranżacji przestrzeni mieszkalnych, komercyjnych czy użyteczności publicznej.
Partnerem Gostynińśkiego Centrum Edukacyjnego w realizacji podstawy programowj - praktyk zawodowych będzie ffirma BUDROX.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych BUDROX Sp. z o. o powstało w 1988 roku. Firma specjalizuje się w budownictwie ogólnym, przemysłowym oraz energetycznym. W swoim portfolio posiada również realizację inwestycji deweloperskich oraz z sektora użyteczności publicznej.

Od 1998 roku PBO i ZTZ "BUDROX" jest również producentem płyt styropianowych. 

Firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą (blisko 100 osobową), oraz nowoczesnym sprzętem budowlanym i transportowym. Współpracuje z wieloma dostawcami i podwykonawcami ze wszystkich branż z całej Polski. Wieloletnia działalność na rynku budowlanym pozwoliła na zdobycie cennego doświadczenia i wypracowania metod zapewniających rzetelne, terminowe oraz profesjonalne wykonanie podjętych zobowiązań inwestycyjnych.

Wojciech Kiełbasa

DSC00021

DSC00025

DSC00030

żródło: www.gostynin24.pl: