Wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego w GCE

W dniach 19 - 20 września 2024 roku przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego.
Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie gostynińskiego Centrum Edukacyjnego.
W wyborach kandydowało 11 uczniów. Wśród oddanych głosów 10 było nieważnych.
Komisja Wyborcza w składzie: Aleksandra Wichlińska ( 5 T)  i Aleksandra Sobecka ( 5T ) oraz Opiekun Samorządu  Pani Monika Świderek czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym w skład Prezydium Samorządu Uczniowskiego weszło 5 osób o największej liczbie głosów.
W roku szkolnym 2024/2025 skład Prezydium Samorządu Uczniwskiego przedstawia się następująco:
1. Ściglur Bartosz (3 tb/tps)- przewodniczący.
2. Dyszkiewicz Roksana (4t)- zastępca przewodniczącego.
3. Różycka Wiktoria (3tż/th) sekretarz.
4. Mąkulski Norbert (2a) - członek.
5. Wiśniewska Oliwia (1a)- członek.
Frekwencja wyniosła blisko 80%
Podczas głosowania wybrano również Opiekuna Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2024/2025. Została nim Pani Monika Świderek.
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.